Apie Mus

Esame viso aptarnavimo statybų valdymo / generalinis rangovas, aptarnaujantis Vilnių ir aplinkinius plotus. Mūsų darbas apima komercinius, gyvenamuosius, institucinius ir švietimo tipo antžeminius ar renovacijos projektus.

SUSIKŪRIMAS

Statybų darbai įmonę 2007 m. Įkūrė Juozas Paulauskas. Jis šioje statybų pramonėje dirba daugiau nei 25 metus. Kaip vienintelis savininkas ir prezidentas, kartu su pagrindine valdymo komanda jie vadovauja darniam ir dinamiškam personalui, turinčiam architektūros, inžinerijos, statybos valdymo ir kraštovaizdžio architektūros išsilavinimą.

STRUKTŪRA

Bekompromisis Statybų darbai įmonės prioritetas buvo pristatyti aukščiausio lygio, aukštesnį nei pramonės standartą, statybos valdymą ir generalinius rangos darbus. Mūsų vadybos komanda, jų patirtis ir atsidavimas kompetencijai leidžia kompanijai pakilti virš konkurencijos.

VIZIJA

Mes puoselėjame bendradarbiavimo ryšius su nuosavybės ir dizaino komandomis, kurios mato projektus nuo idėjos iki pabaigos. Mes sukūrėme reputaciją, pagrįstą mūsų metodu, todėl užmegzti ilgalaikiai santykiai su daugeliu svarbiausių srities kūrėjų ir institucijų.
                                                                 © 2020 Statybos darbai Visos teisės saugomos. Sprendimas: svetaines.net